Vacature Receptionist(e)

Vacature Receptionist(e)

Kom jij ons team versterken?

Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde front-office medewerk(st)er die ons team kan komen versterken. Als receptionist(e) ben jij de gastheer of gastvrouw van de camping en daarmee het begin- en eindpunt van de vakantie van onze gasten. Je verzorgt o.a. het in- en uitcheckproces, verwerkt boekingen en geeft informatie aan gasten over de camping en de omgeving. Daarnaast spring je – zo nodig – bij op andere afdelingen van het park. Je kunt je goed inleven en vindt het leuk om gasten een onvergetelijke ervaring te bieden.

Dus ben jij klantgericht, stressbestendig en heb je affiniteit met toerisme? Solliciteer dan direct!

Functie-eisen:

 • Affiniteit met de recreatiesector
 • Gast- en servicegericht, representatief, flexibel, sociaal vaardig
 • Flexibele instelling rondom werkuren/werkdagen
 • Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
 • Ervaring met reserveringssystemen
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal
 • Werkervaring in een soortgelijke functie (receptie, ontvangst van gasten) is een pré

Wij bieden:

 • Een leuke baan (april t/m september) binnen een klein, gezellig team
 • Ruimte voor inbreng van eigen ideeën
 • Zelfstandigheid en vrijheid in het werk
 • Een afwisselende functie in een dynamische werkomgeving
 • Salaris conform Recreatie CAO (schaalindeling afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring)

Wie zijn wij?

Camping De Zuidduinen is een van de oudste kustcampings van Nederland. De camping heeft jarenlang deel uitgemaakt van de Koningshof Groep, maar is per 2020 verzelfstandigd. De ligging op slechts 200 meter van het strand is uniek en maakt dat veel gasten jaarlijks terugkomen. De Zuidduinen is een seizoenbedrijf met ruim 200 kampeerplaatsen, 21 verhuuraccommodaties en een aantal seizoenplaatsen.

De camping beschikt over een kleine supermarkt en een snackcafé. Verder verhuren wij fietsen aan onze gasten en worden er in de schoolvakanties activiteiten georganiseerd voor de kinderen. Binnen het familiebedrijf staat een persoonlijke benadering van de gast hoog in het vaandel.

Interesse?

Hebben wij jou overtuigd met deze vacature en wil jij ook ons graag overtuigen dat jij de beste kandidaat bent? Richt dan jouw motivatiebrief en cv aan Rozemarijn Dees. Dit kan per e-mail naar info@zuidduinen.nl of per post: Zuidduinseweg 1, 2225 JS Katwijk. Wij zullen zo spoedig mogelijk feedback geven op de ontvangen sollicitaties en hopen dat we samen met jou een geweldig kampeerseizoen kunnen realiseren.

Contractduur:                                6 maanden – april t/m september
Soort dienstverband:     Fulltime, Bepaalde tijd